Gündem

Büyük Birlik Partisi Buca’da Turan dönemi başladı

Büyük Birlik Partisi İzmir İl Başkanı Erdem Öksüz ve il yönetim kurulu üyeleri, yeni göreve gelen BBP Buca İlçe Başkanı Mehmet Turan’ı makamında ziyaret etti.

İzmir’deki ilçelerde yeniden yapılanmaya giden BBP İzmir teşkilatı yaklaşan seçim dönemine hazırlanıyor.

BUCA’NIN ANAHTARI TURAN HOCAMIZDA

2023’te haziran ayında yapılacak seçimler öncesinde BBP İzmir teşkilatında hareketlilik yaşanıyor. Cumhur İttifakı içinde kendi adı, amblemi ve adaylarıyla seçimlere katılma kararı aldıklarını söyleyen BBP İzmir İl Başkanı Erdem Öksüz, “İlçelerde eksiklerimizi giderip partimiz için sahada çalışıyoruz. Bizim duruşumuz milletin sinesinden çıkıp hizmet edecek bir ekip ile davamızda mücadeleden geçiyor. Buca ilçemizde de yeniden yapılanmaya giderek bir bayrak değişimi gerçekleştirdik. Değerli eğitimci hocamız Mehmet Turan, İzmir’in öğrenci popülasyonunun en yüksek olduğu iki ilçeden biri olan Buca’da ilçe başkanımız oldu. Bu açıdan

Buca’da çok renkli ve aktif çalışmalar olacağına inanıyorum.” Diye konuştu.

TURAN: BUCA’DA İDDİALI ÇALIŞMALAR YAPACAĞIZ

BBP Buca İlçe Başkanı Mehmet Turan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Partimizin ve şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun aziz hatırasını hakkıyla taşımaktan onur duyuyorum. Buca ilçe başkanlığımızı en merkezi noktaya taşıdık. Çalışmalarımıza başladık. Ülkemiz ve milletimiz için elimizden geleni yapacağız. İnanıyoruz ki bir doğrunun imanı bin eğriyi düzeltir. Bu dava yolunda Buca’da her geçen gün büyüyerek güçleneceğiz.” Şeklinde konuştu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir