Uncategorized

DİKEY YAŞAM HATTI

Dikey yaşam hattı özellikle dik ve zorlu çalışılması gereken yerlerde mutlaka kurulması gereken bir güvenlik sistemidir. Çalışanların aşağı ve yukarı rahat bir şekilde hareket etmesini sağlayan bu sistemi sizler için kurarak kafanızın rahat etmesini sağlıyoruz.

Merdivenle yapılan tamiratlarda merdivenin sağlam ve doğru duruşu oldukça önemlidir. Merdivenin üstünde bulunduğu zemin her zaman müsait olmayabilir. Bunun için merdivenle birlikte sürekli hareket edileceğinden düşme ve yaralanma riski de çok fazla olacaktır. İşte bu noktada kurulacak olan dikey yaşam hattı hayat kurtarıcı olarak karşımıza çıkmaktadır. Firmamız sizlere en iyi dikey yaşam hattı ekipmanlarını kurarak herhangi bir tehlike yaşamanıza engel olacaktır. Bu emniyet sistemine mutlaka sahip olmalı, işinizi en güvenilir şekilde yapmalısınız. Dik alanlarda, merdiven alanlarında çalışma koşulları ortaya çıkan hava koşullarından da etkilenebilmektedir. Dikey yaşam hattının en önemli özelliğinden biri de zorlu hava koşullarına karşı dayanıklı yapıda olmasıdır.

Dikey yaşam hattının kurulumu da kolaydır. Çalışan işçiler için kullanım alanının güvenli olması iş yönetimini ve akışını da hızlandıracak en etkili yoldur. Firmamız sizlere dikey yaşam hattı oluşturarak bu konuda en gerekli önlemleri almanızı sağlıyor. Çalışanların iş esnasında sağa ve sola dönmesi, bulundukları alanda rahat şekilde hareket edebilmeleri gerekmektedir. Rahat hareketin sağlanması için çalışan işçinin öncelikli olarak kendini güvende hissetmesi gerekir. İşçinin kendisini güvende hissederek çalışması da yapılacak işin niteliğini artırır. Doğru malzeme ve güvenilir hizmetten yararlanmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Merdiven çalışmalarında kullanılan dikey yaşam hattı neredeyse bütün merdiven sistemleri ile uyumludur. Dikey yaşam hattı çalışan işçinin düşmesi durumunda darbe emici sistemiyle ortaya çıkan darbenin şiddetini en aza indirger ve işçinin yaşanan kazayı en hafif şekilde atlatmasını sağlar. Sistemin oluşturulması uluslararası standartlara uygun olarak firmamız tarafından özenle yapılmaktadır.

Günümüzün modern güvenlik ağı çerçevesinde geliştirilmiş olan bu sistemi firmamız size en doğru şekilde sunmaktadır. İşçilerin rahat çalışması ve iş ortamının güvenli olması için kurulacak bu donanımın maliyeti son derece ekonomiktir. Firmamız size bu konuda gerekli bilgiyi verecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir